Witaj na FinansedlaCiebie.eu ! Zarejestruj siĂŞ aby w peÂłni korzystaĂŚ z naszych usÂług!

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 174
Najnowszy użytkownik: adiro
Ostatnio czytane
Podatki w Polsce
Oszczędności warto trzymać w walutach obcych
Jak inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych?
Koszty związane z kupnem mieszkania
Akredytywa i jej wykorzystanie
Jak zdobyć przychylność anioła biznesu?
Wystarczy się rozejrzeć, żeby zaoszczędzić
Dlaczego powinniśmy bać się inflacji
Bancassurance
Co może obejmować ubezpieczenie rodzinne?
Kredyt studencki
Wiarygodność kredytowa, czyli kilka słów o scoringu bankowym
Trader, inwestor - a może spekulant?
Kredyt gospodarczy
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)
Zaprzyjaźnione strony
nowy biznes
nawożenie trawnika
Dieta owsiana
Informacje finansowe:
Zysk niewielki, ale jednak jest
Czy warto odkładać pieniądze na lokacie czy rachunku oszczędnościowym? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Spora ich część z biegiem czasu dostrzega, że na emeryturze przydadzą się własne oszczędności. Coś z serii umiesz liczyć, licz na siebie. Póki co, system emerytalny kraju jakoś się trzyma, ale niektórzy ekonomiści nie wróżą mu świetlanej przyszłości. Politycy kolejnych obozów rządzących też nie pomagają. Przerzucają zaoszczędzone przez Polaków pieniądze z miejsca na miejsce, co chwilę też pojawia się temat zmiany wieku emerytalnego.
admin dnia September 14 2016 11:52:27 · 0 komentarzy
Oszczędzanie czy kredyt
Niektórzy ludzie na hasło kredyt aż się jeżą. Nie uznają zapożyczania się, nie zaciągają długów, wolą dłużej przyoszczędzić niż wydawać pieniądze, których nie mają w danym momencie. Niestety nie zawsze udaje się odłożyć wymaganą kwotę pieniędzy. Niezwykle często czymś niemożliwym jest zgromadzenie pieniędzy chociażby na zakup mieszkania czy samochodu.
admin dnia September 14 2016 11:52:03
0 komentarzy
W jaki sposób dorobić do mieszkania?
Plany oszczędzania młodego małżeństwa nie są błahą sprawą. Decyzja o zakupie mieszkania powinna być przemyślana. Czasem do sfinalizowania zakupu brakować może niewielkiej kwoty. Istnieją jednak zawody dzięki którym można zyskać dość szybką wypłatę. Nie należy rezygnować ze swojej podstawowej pracy - do tego także warto dodać dodatkowy etat na stanowisku jako np. kelner, hostessa czy opiekunka nad dzieckiem.
admin dnia August 14 2016 14:42:33
0 komentarzy
Sposoby na oszczędzanie dla studenta
Do października pozostało co raz mniej czasu. W nadchodzącym roku akademickim warto się zastanowić nad tym jak w praktyczny sposób można oszczędzić na np. stancję czy czynsz. Regularne odkładanie pieniędzy to na pewno nie jest rygorystyczna głodówka. Tego roku opłaty będą tylko twoim obowiązkiem, odciążeniem rodziców od płacenia za czynsz i stancję. Spowodują iż przybliżysz się do bycia bardziej samodzielnym. Istnieją skuteczne sposoby, które wpłyną na to, że w końcu nauczysz się jak należy żyć rozsądnie na studiach, mieszkając poza domem rodzinnym.
admin dnia August 14 2016 14:41:37
0 komentarzy
Co należy wiedzieć przez szukaniem pracy na stanowisku doradcy klienta
Z pewnością duża część osób, która rozpoczynała karierę w sektorze bankowym stawiało swoje kroki na najniższym stanowiskach. W tym przypadku warto powiedzieć, że należy do niego zaliczać doradcę klienta. Istnieje zakres obowiązków, który przypisuję się do tej pracy.
admin dnia June 30 2016 14:36:51
0 komentarzy
Dowiedz się więcej o lokacie bankowej
Uzbierałeś pewną kwotę gotówki. Tym razem decydujesz się na to aby w pewien sposób zainwestować swój kapitał. Do głowy przychodzi Ci wiele pomysłów - fundusze inwestycyjne, lokata lub akcje na giełdach. Nie zamierzasz się uczyć trudnych terminów ekonomicznych. Zamiast tego postanawiasz zyskać 100% gotówkę. Istnieje sposób abyś mógł to osiągnąć - po prostu zdecyduj się na lokatę gdyż to właśnie ona ma swoje zalety no i oczywiście wady jak każdy rodzaj inwestycji.
admin dnia June 30 2016 14:36:35
0 komentarzy
Jakie zalety należy przypisywać do posiadania konta internetowego?
Co raz więcej osób wykonuję przelewy przez Internet. Jednak zamiast udać się do banku w celu utworzenia konta wybierają coś zdecydowanie innego a chodzi tutaj przede wszystkim o te internetowe. Istnieję szereg plusów, które należy przypisać do jego posiadania.
admin dnia June 30 2016 14:36:10
0 komentarzy
Minusy wynajmowania mieszkania
Obecnie wiele osób ze względu na brak stabilnej umowy o pracę na czas nieokreślony musi podejmować się wynajmowania mieszkania. Taki sposób jest jedyną alternatywą. Jednak czy taki system ma same plusy? Oczywiście, że NIE! Wynajmowanie mieszkania od kogoś będzie się wiązać także z minusami.
admin dnia June 06 2016 13:49:43
0 komentarzy
Finanse w domu - naucz się prawdziwego oszczędzania
Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś nad tym gdzie uciekają pieniądze z twojego budżetu domowego i powiedzenie od pierwszego do pierwszego dotyczy Ciebie w 100%? Jeśli tak to tym razem musisz zapoznać się ze sposobami, które mogą Ci pomóc realizacji planu na prawidłowe oszczędzanie. Istnieją na to sprawdzone sposoby.
admin dnia June 06 2016 13:49:27
0 komentarzy
Ekonomiczne oszczędności w firmie - w jaki sposób je osiągnąć?
Nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić to, że jednostka może zwiększyć swoją płynność finansową poprzez dwa sposoby. O jakich warto wspomnieć? Jeden z nich to zwiększeniu przychodu - poprzez powiększenie zasięgu firmy a drugi to z pewnością pomniejszenie kosztów w firmie przez zmniejszenie wydawania niepotrzebnych środków - nawet najmniejsze detale mogą dawać spore korzyści w odniesieniu do całego obrotu w zakładzie.
admin dnia June 06 2016 13:48:57
0 komentarzy
Oszczędności warto trzymać w walutach obcych
Każdy, kto posiada oszczędności w polskich złotych musi być obecnie przygotowany na to, że polska waluta w każdej chwili może spaść na wartości na łeb na szyję. Jest to bardzo prawdopodobne, patrząc obecnie na to co się dzieje w polityce krajowej można się spodziewać najczarniejszego scenariusza.
admin dnia May 21 2016 17:10:44
0 komentarzy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama
Meta Tagi
konta bankowe konta młodzieżowe lokaty odszkodowania eKonto konto osobiste
Serdecznie polecamy
Dieta tysiąca kalorii
http://gcg.net.pl/Koperty_foliowe,o,11,4,9.html
Ostatnio dodane
Zysk niewielki, ale jednak jest
Oszczędzanie czy kredyt
W jaki sposób dorobić do mieszkania?
Sposoby na oszczędzanie dla studenta
Co należy wiedzieć przez szukaniem pracy na stanowisku doradcy klienta
Najczęściej czytane
Podatek liniowy a progresywny - który lepszy?7330
Akredytywa i jej wykorzystanie5836
Czym jest akcyza?5229
Cechy charakterystyczne umowy o dzieło3915
Jak firmy płacą podatki?3671
Agencja reklamowa NPROFIT| tel. 784071764| Reklama | Kontakt
Copyright 2010 FinansedlaCiebie.eu | Projekt i wykonanie www.Geneoo.pl