Witaj na FinansedlaCiebie.eu ! Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszych usług!

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,480
Najnowszy użytkownik: ygekaqiw
Ostatnio czytane
Ubezpieczenia grupowe - wady i zalety
Kredyt konsolidacyjny
Analiza techniczna i fundamentalna
Ryzyko inwestycyjne
Chwilówki – szybki sposób na dziurę w domowym budżecie
Pomoc finansowa
Kredyt hipoteczny a kredyt mieszkaniowy
Sposoby na oszczędzanie
Co robić, gdy pojawiają się problemy ze spłatą kredytu
Zakładanie działalności gospodarczej krok po kroku
Wyprzedaże – prawdziwe okazje do wydawania pieniędzy
Deweloperzy pod kontrolą banków
Zalety leasingu
Kredyty hipoteczne – jak wybrać najlepszą opcję
Budżet domowy pod lupą
Zaprzyjaźnione strony


Informacje finansowe:
Ekonomiczne podejście do codziennych wydatków
Porady ekonomistów dotyczące dyscyplinowania domowego budżetu są dla wielu nie do przyjęcia. Wiele osób się zastanawia, w jakiej oni żyją rzeczywistości – raczej innej, niż te osoby, które takich porad udzielają. Jedzenie domowe zamiast chodzenia do restauracji – to czysta oszczędność, tymczasem raczej niewiele osób w Polsce korzysta regularnie z restauracji. Na pewno nie zaś codziennie i nie kilka razy w tygodniu.
admin dnia listopad 16 2015 20:48:58 · 0 komentarzy
Jak planować budżet
Wydatki domowe nierzadko wymykają się spod kontroli. Często niełatwo jest zachować dyscyplinę budżetową. Jest to spowodowane różnymi czynnikami, które się bierze pod uwagę. Na pewno więc ważne jest, by osoba, która zarządza jakimkolwiek budżetem, również budżetem domowym, potrafiła racjonalnie te wydatki spożytkować. Tak naprawdę nierzadko jest to bardzo trudne lub wręcz niewykonalne, szczególnie w sytuacji, gdy te wpływy do domowego budżetu są niewielkie, a wydatki codzienne siłą rzeczy są dość duże.
admin dnia listopad 16 2015 20:48:31
0 komentarzy
Odpowiedzialne gospodarowanie pieniędzmi
Nie każdy potrafi rozsądnie i odpowiedzialnie gospodarować pieniędzmi. Niestety takie wiedza nie jest przekazywana w szkole. Dotąd różne problemy finansowe w dorosłym życiu. Problemy z rozrzutnością, braniem pożyczek itd. Dlatego wiedza ekonomiczna jest potrzebna każdemu, dzięki temu będzie można odpowiednio gospodarować swoimi pieniędzmi. Trzeba jednak pamiętać, że nie tak łatwo jest tą wiedzę ekonomiczną nabyć. Tutaj też mogą być różne pułapki.
admin dnia listopad 16 2015 20:48:00
0 komentarzy
Ratunek dla domowego budżetu
Finanse, ekonomia – to są dziedziny, z którymi każdy chcąc nie chcąc w życiu codziennym się spotyka. Niestety, tutaj wiedza merytoryczna kuleje, co przekłada się na podejmowane decyzje. Niskie zarobki przy wysokich wydatkach na codzienne życie to tylko jedna z możliwych przyczyn. Niestety nie każdy po prostu potrafi rozsądnie dysponować budżetem. Każdy będzie kiedyś musiał dysponować pieniędzmi, rozdysponowywać je na różne cele. Finanse, ekonomia – to dziedziny, z którymi na co dzień się zawsze stykamy.
admin dnia listopad 16 2015 20:47:22
0 komentarzy
Opcje dla każdego
Obecnie kredytów jest na tyle dużo, że właściwie każdy będzie mógł zobaczyć jakie oferty czekają na niego. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że bardzo duże znaczenie ma nasza historia kredytowa, a to właśnie ona bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Prawda jest taka, że pomimo wszystko musimy pamiętać o tym, w jaki sposób podchodzimy do kwestii związanych z podejmowaniem takich pieniędzy z banku, oraz na co właściwie będziemy chcieli je przeznaczyć.
admin dnia październik 07 2015 21:42:52
0 komentarzy
Jakie raty wybrać?
Przy podejmowaniu decyzji odnośnie tego, w jaki sposób będziemy spłacali nasze raty warto jest zastanowić się nad poszczególnymi zobowiązaniami jakie już posiadamy. Prawda jest taka, że dla wielu osób zaskoczeniem bywa to, że bank proponuje, albo raty stałe albo rosnące lub malejące. Jakie właściwie wybrać?
admin dnia październik 07 2015 21:42:01
0 komentarzy
Jak spłacać kredyt?
Wiadomo, że bardzo wiele osób jest właściwie zmuszonych sytuację życiową by zaciągnąć jakieś zobowiązania takie jak właśnie kredyt. O ile na samym początku ludzie myślą, że przecież skoro inni posiadają trakcie zobowiązania to nie będzie w tym nic trudnego by je w późniejszym czasie spłacić, to jednak w momencie w którym się zabierzemy za starania o przyznanie takiego kredytu sami również będziemy mogli dostrzec różnego rodzaju przeciwności losu.
admin dnia październik 07 2015 21:41:18
0 komentarzy
Pomoc finansowa
Z pewnością każdy kiedyś potrzebował jakieś pomocy. Wiadomo, że czasami jest to pomoc finansowa, a czasami materialna. Jednak wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie może to mieć dla jego przyszłości. Warto jest wiedzieć o tym, że właściwie każdy ma szansę na to, by pogodzić się z przeróżnego rodzaju przeciwnościami losu.
admin dnia październik 07 2015 21:40:01
0 komentarzy
Interes państwa a korporacji
Przez ostatnie dekady upowszechniało się zdroworozsądkowe podejście polityki i prawa do rynków globalnych. Przekonanie o tym, że rynków nie wolno sztucznie regulować a państwo powinno w jak najmniejszym stopniu wpływać na przedsiębiorstwa i korporacje międzynarodowe jest do dzisiaj tak głębokie, że w wielu krajach nie do pomyślenia byłoby jakiekolwiek narzucanie odgórnych regulacji firmom danego sektora.
admin dnia wrzesień 09 2015 12:16:28
0 komentarzy
Pomoc komercyjna i państwowa
Odróżnienie działalności państwa od funkcjonowania prywatnych przedsiębiorstw w sferze współczesnej konkurencyjnej i otwartej globalnej gospodarki jest bardzo ważne. Nie od dzisiaj wiadomo, że próby regulowania rynku wewnętrznego państwa poprzez konkretne decyzje polityczne nosi znamiona komunizmu i prowadzi do fatalnego wręcz zacofania gospodarki względem bardziej konkurencyjnych i liberalnych systemów.
admin dnia wrzesień 09 2015 12:15:42
0 komentarzy
Odpowiedzialne dysponowanie budżetem
Racjonalne wydawanie pieniędzy nie jest powszechną cechą, co uwidocznił kryzys finansowy. Na całym świecie pojawiły się miliony gospodarstw domowych zadłużonych ponad możliwości spłacania aktualnych zobowiązań. Chociaż wielu oburzonych postulowało od początku kryzysu finansowego, że to państwa i instytucje finansowe oraz korporacje międzynarodowe z bankami na czele odpowiedzialne są w głównej mierze za recesję, nie da się nie zauważyć problemu nadmiernego zadłużania przeciętnych konsumentów.
admin dnia wrzesień 09 2015 12:14:44
0 komentarzy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama
Meta Tagi
konta bankowe konta młodzieżowe lokaty odszkodowania eKonto konto osobiste
Serdecznie polecamy

Ostatnio dodane
Wyprzedaże – prawdziwe okazje do wydawania pieniędzy
Szkoła językowa - dobry pomysł na biznes?
Czy warto inwestować w zakłady bukmacherskie?
Zysk niewielki, ale jednak jest
Oszczędzanie czy kredyt
Najczęściej czytane
Podatek liniowy a progresywny - który lepszy?9315
Kredyt hipoteczny a kredyt mieszkaniowy9164
Kredyt konsolidacyjny9050
Kredyt gotówkowy8649
Lokaty bankowe - korzyści i pułapki8445
Agencja reklamowa NPROFIT| tel. 784071764| Reklama | Kontakt
Copyright 2018 FinansedlaCiebie.eu | Projekt i wykonanie www.Geneoo.pl